Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Пісня про святого Миколая.

РОДИННЕ ТЕПЛО

Де сонце засинає вечорами
Під тихі колискові давніх літ,
У спогадах живе разом з піснями
Родинного тепла безмежний світ.

Примножить щастя й радість із роками
Тепло родинне, вишите добром,
Якщо плекають діти із батьками
У люблячих серцях його разом.

Літа гайнуть у вирій за птахами,
Минуле перейде у спогад-дим,
Та вічно залишатиметься з нами
Тепло, яке нам дав батьківський дім.

25 лютого в Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено літературно-музичну композицію "Ти себе Українкою звала" за участю вчителя української мови та літератури Урманець Г.Б.

До Міжнародного дня рідної мови у Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів 21 лютого учні 2-9 класів писали диктант на тему "Україна в нас одна"

20 лютого у Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку-реквієм, приурочену вшануванню пам'яті Небесної Сотні.

Учні 1-9 класів Конюхівської ЗОШ І-ІІ ступенів брали участь у Всеукраїнському конкурсі «Безпечний
Інтернет» від проекту «На Урок»

22 січня 2019 року у селі Конюхи було організовано "живий ланцюг" до 100 річчя проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України.

З 26 травня по 08 червня 2018 року на базі нашої школи діяв літній мовний табір „ Friends ”, де 20 учнів вивчали англійську мову. Протягом 2-х тижнів школярі 1-8-х класів у невимушеному середовищі покращували практичні вміння та навички, розширювали кругозір, вдосконалювали навички мовленнєвої діяльності через спортивні ігри, тренінги, концертні програми та театралізовані вистави іноземною мовою. Реалізація проекту відбувалася з допомогою семи досвідчених вчителів. Навчання іноземної мови поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком. Виховний процес у таборі організовувався за тематичними днями: «День дружби», «День захисту дітей», «День їжі», «День поезії», «День природи».
Вчителі-тренери вчили учнів співпраці в команді, ділитися та набувати досвід під час виконання презентацій творчих проектів. Більше того, кожен учасник мав можливість вибрати для себе улюблений вид діяльності, наприклад, міні-проект „Моє село – окраса України”, виготовлення родового дерева гра „Караоке на майдані ”, гра „Fixing of vocabulary”, конкурс малюнків на асфальті, складання пазлів.
Завданнями забезпечення повноцінного літнього відпочинку в пришкільному таборі були:
• створення у дітей хорошого емоційного настрою, принесення почуття романтики в повсякденне життя;
• покращення комунікативних навичок вихованців на заняттях з англійської мови;
• вміння використовувати іноземну мову в побуті;
• виховання поваги до традицій та звичаїв інших народів;
• виявлення інтересів, захоплень дітей, розвиток бажання отримати нові
знання, вміння, навички;
• навчання дітей діяти у колективі;
• розвиток дитячого самоврядування;
• привчання до самообслуговування, залучення до трудових справ на
користь і радість оточуючих.
Всі види виховної діяльності в таборі здійснювались відповідно до режиму дня.

17-18 квітня 2018 року у Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбувся благодійний ярмарок у рамках проведення Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця. У ярмарку брали активну участь учні 1-9 класів». Зібрані кошти діти переказали на допомоги дітям з вадами слуху.

26 лютого 2018 року в Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено літературно-музичну композицію «Довго щирими сими словами до людей промовлятиму я» за участю вчителів початкових класів.

12-16 березня в Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено тиждень, присвячений 204 річниці з дня народження Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.

В школі проходив Міжнародний природничий інтерактивний конкурс “КОЛОСОК осінній–2017″ для початкової школи. Учні набрали високі бали і були нагороджені золотими та срібними медалями, призами.

01 березня 2018 року учні 5-9 класів взяли активну участь у Всеукраїнській грі "Соняшник".

20 лютого у Конюхівській ЗОШ І-ІІ ступенів було проведено урочисту лінійку-реквієм, приурочену вшануванню пам'яті Небесної Сотні "Герої не вмирають

100-річчя подвигу Героїв Крут
29 січня у Конюхівській ЗОШ І-ІІ ст. відбулася урочиста лінійка-реквієм за участю 7-8 класів «Лицарство Крут! Ваш чуєм зов - невтомний далі йти!»
Керівник педагог-організатор Марія Богданівна Любінецька.